Elektrokola

Elektrokolo Trekse dnes již stávají běžnou součástí silnic, cyklostezek, lesních cest i lesů. Systémy pohonu se neustále zlepšují, zvyšuje se výdrž a životnost baterií, snižuje se jejich váha. Již nejsou tak často terčem posměchu některých “skalních” bajkerů, jak tomu bylo v jeho začátcích. I oni si totiž začali uvědomovat, že pokud máte rádi celodenní vyjížďky s přáteli, náročné výlety v terénu, nebo se jenom potřebujete přemístit z bodu A do bodu B, a zároveň už na ně nestačíte fyzicky (věk, váha, zdravotní problémy), jsou elektrokola ideálním řešením.

Pokud o nákupu elektrokola uvažujete,  přijďte se k nám poradit. Jelikož na elekotrokolech sami jezdíme, máme s jejich užíváním, prodejem a servisem bohaté zkušenosti. Dokážeme vám odpovědět téměř na vše, co vás bude zajímat.

Elektrokolo Superior

Kolo si u nás také můžete vyzkoušet. Společně pak vybereme vhodný typ kola a velikost rámu, vše s ohledem na vaše finanční možnosti a další preference ohledně značky, barvy a osazení kola.

Nové elektrokolo u nás můžete zakoupit již od 20 000 Kč, není ale problém si vybrat i mezi top modely celoodpružených elekotrokol v cenách kolem 150 000 Kč.

V dnešní době se na elektokolech nejčastěji používají moderní typy lithiových baterií, jejichž životnost se pohybuje kolem 15 000 – 20 000 km (4 – 8 let) a 600 – 1 000 nabíjecích cyklů. Dojezdy na jedno nabití mohou být od cca 40 do 140 km. Rozhoduje kapacita baterie a typ a míra využití elektrického pohonu. Ty se dělí podle umístění elektromotoru:
a) v předním kole (nejlevnější),
b) v zadním kole (nejčastějí používaný, nejlepší poměr cena / výkon),
c) ve středu kola, tzv. středový pohon (optimální s ohledem na jízdní vlastnosti kola, dávkování výkonu délkou dojezdu až 140 km).

Nabízíme tyto značky a typy elektrokol

Trek

  • Horská kola pevná i celoodpružená – pohon Bosch.

Apache

  • Od městských po celoodpružená –  pohon 8FUN, Bafang, Apache power, Bosch.
  • Přestavbové sady Apache Power na vlastní kola (od 15 000 Kč).

Ghost

  • Od městských po celoodpružená – pohon Bosch, Shimano.

Kellys

  • Od městských po celoodpružená – pohon Shimano.

Superior

  • Spíše sportovnější kola, pevná i celoodpružená – pohon Shimano.

Felt

  • Od městských po celoodpružená – pohon Shimano.

LeaderFox

  • Městská, krosová, horská – pohon Bafang, 8FUN.

Na všechny uvedené značky poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 602 559 000, nebo rovnou  navštivte naši v naší prodejně v Malé ulici č. 48.